Hřbitov Beroun

Hřbitov Beroun

Hřbitov Beroun a důležité informace. I na tomto hřbitově pečujeme o místa posledního odpočinku s pokorou a úctou.

Kontaktní údaje

Adresa: ulice Pod Studánkou 914, 266 01 Beroun

Webová stránka hřbitovu

Otevírací doba

Pondělí – neděle 7 – 20 ( v období 1.4. – 31.10.)

Pondělí – neděle 7 – 17 ( v období 1.11. – 28.2.)

(Nejsme pohřební služba, ani hřbitov. Zajišťujeme pouze čištění hrobů a pokládání květin. V případě jiných poptávek prosím kontaktujte přímo hřbitov nebo úřad.)

I na tomto hřbitově pečujeme o hroby Vašich blízkých s pokorou a úctou.

Čistíme, udržujeme a staráme se o hroby, když Vy nemůžete.

Důkladně zameteme, umyjeme a vyčistíme.

Položíme svíčku a květiny nebo věnec.

Vyfotíme fotku před a po naší práci.

Pracujeme na všech hřbitovech v Česku.

Jak to funguje?

Při výběru našich služeb se můžete rozhodnout mezi jednorázovým úklidem, úklidem 2x ročně nebo úklidem 4x ročně. Pro zkrášlení hrobu můžete zvolit variantu s věncem nebo květinou, nebo pokud preferujete, bez nich. Cena věnce či květiny je 350 Kč za střední velikost, ale pokud byste chtěli menší/větší velikost, napište nám prosím a rádi Vám vyjdeme vstříc. Při objednávání nám uvedete údaje, jako je město, kde se nachází hřbitov, jméno na náhrobku a navigaci k hrobu, abychom mohli naše zaměstnance co nejlépe připravit na úklid. Výsledná cena je vždy včetně cesty tam i zpět.

Pro Váš komfort můžete platbu provést jednoduše převodem na účet nebo přes platební bránu. Jakmile dokončíte objednávku, zašleme Vám potvrzovací email, abyste měli jistotu, že vše proběhlo v pořádku. Následně se s Vámi spojíme a potvrdíme, že je vše připraveno k realizaci a že můžete očekávat perfektní výsledek.

Na Vámi vybraný hrob pošleme našeho zkušeného a zaškoleného zaměstnance, který provede úklid s péčí a respektem. Pokud byste si přáli úklid provést v určitém termínu, například k výročí nebo svátku, zajistíme, aby náš zaměstnanec dorazil v požadovaný čas a datum, aby byl hrob Vašich blízkých v nejlepší kondici.

Jak to probíhá krok po kroku?

Často kladené dotazy

Ano, máme zaměstnance ve všech krajích v ČR a na Slovensku a vlastní logistickou síť, a tak pro nás není problém obsloužit i ten nejmenší hřbitov široko daleko. Jsme tedy dostupní na kompletně všech hřbitovech v České republice a na Slovensku. I na tom Vašem.

Všechny potřebné údaje vyplníte v objednávce. Pokud nebudete vědět některou z informací (jako například typ hrobu, jméno na náhrobku atp.) nechte políčko prázdné a my se s vámi poté individuálně spojíme.

Po objednání Vás kontaktujeme a domluvíme se na Vámi určených datech údržby (narozeniny, svátky atp.). Pokud nemáte preferenci, úměrně rozdělíme práci tak, aby místo posledního odpočinku bylo co nejlépe udržované v rozmezí Vámi zvolené frekvence (2x nebo 4x za rok). Následně Vám z každé návštěvy zašleme foto před a po.

Po objednání Vás kontaktujeme a domluvíme se Vámi určeném datu úklidu (narozeniny, svátek atp.). Pokud nemáte preferenci, práci vykonáme co nejdříve. Po vykonání Vám zašleme foto před a po.

Nezáleží. Naše služby si můžete zaplatit na urnový, jednohrob, dvojhrob i trojhrob. Vše za stejnou cenu.

Ano, doprava a všechny poplatky jsou již zahrnuty v ceně. Vy tak jen platíte tu cenu, kterou vidíte u objednávky.

V objednávce si můžete vybrat mezi platbou kartou, nebo převodem na účet.

O jakou službu máte zájem?

Pravidelný
úklid a údržba
hrobu - 2x ročně

Objednejte online nebo na
+420 734 487 441

Pracujeme na všech hřbitovech
v Česku.

NEJVÝHODNĚJŠÍ

Pravidelný
úklid a údržba
hrobu - 4x ročně

Objednejte online nebo na
+420 734 487 441

Pracujeme na všech hřbitovech
v Česku.

Jednorázový
úklid hrobu

Objednejte online nebo na
+420 734 487 441

Pracujeme na všech hřbitovech
v Česku.

Přečtěte si recenze našich zákazníků

Lucie Kratochvílová

Královo polský hřbitov, Brno

Dobrý den, jsem trvale v zahraničí a potřebovala jsem někoho, kdo se mi postará o místo posledního odpočinku babičky. Jednou za několik měsíců sama jezdím položit věnec a práce je odvedená vždy velice kvalitně. 

Alena Kuchařová

Kladenský hřbitov, Kladno

Zdravím, dle fotek vždy vím v jakém stavu je náš rodinné místo. Komunikace je vždy skvělá a práce skvěle odvedená. Fotky před a po každé 4 měsíce, jak jsem si objednala, vždy potěší. Super!

Michal Novotný

Ústřední hřbitov, Brno

Dobrý den, děkuji za fotky. Práce je vždy velice hezká. Platím si 12x za rok a vždy, když přijdu, tak jsem příjemně překvapen. Květiny jsou pravidelně zalévané, keříky ostříhané. Budu mít zájem i příští rok. Děkuji.

Jana Macháčková

Židenický hřbitov, Brno

Mám 4 návštěvy za rok, zatím byla jen jedna, ale i tak velká změna. Hrob byl neudržovaný dlouhodobě a po fotce jsem jej ani nepoznala 🙂 

Kristýna Suchá

Městský hřbitov, Jindřichův Hradec

Zaplatila jsem na Vánoce a pravidelku přes rok a zatím jsem spokojená. Bohužel kvůli rodině bydlím v zahraničí a občas mi okolnosti neumožní zajet osobně…

Tomáš Doležel

Trutnovský hřbitov, Trutnov

Zdravím, děkuji za službu. Objednal jsem na svátky a vše v pořádku proběhlo. V průběhu roku mám v plánu využít pravidelný servis.

Ukázkový příklad fotky před a po:

Máte dotaz? Zavolejte, nebo napište nám

Naši zaměstnanci jsou pečlivě vybíráni a vzděláváni, aby mohli poskytovat nejvyšší kvalitu služeb. Používáme nejlepší možné produkty a metody čištění, které zajistí nejvyšší kvalitu naší práce. Váš hrob bude vždy profesionálně uklizený. 

Ondřej Buček a David Pelán

Zakladatelé AndělskéSlužby.cz