Hřbitov Přelouč

Hřbitov Přelouč a důležité informace. I na tomto hřbitově pečujeme o místa posledního odpočinku s pokorou a úctou.

Kontaktní údaje

Adresa: ulice Pardubická, 535 01 Přelouč

Email: tsprelouc@volny.cz

Tel.: +420 464 608 930

Webová stránka hřbitovu

(Nejsme pohřební služba, ani hřbitov. Zajišťujeme pouze čištění hrobů a pokládání květin. V případě jiných poptávek prosím kontaktujte přímo hřbitov nebo úřad.)

I na tomto hřbitově pečujeme o hroby Vašich blízkých s pokorou a úctou.

Čistíme, udržujeme a staráme se o hroby, když Vy nemůžete.

Důkladně zameteme, umyjeme a vyčistíme.

Položíme svíčku a květiny nebo věnec.

Vyfotíme fotku před a po naší práci.

Pracujeme na všech hřbitovech v Česku.

Jak naše služby fungují?

Na našem webu najdete možnost výběru mezi standardním a nadstandardním úklidem hrobů. Standardní úklid pokrývá vše od jednorázového úklidu po pravidelnou údržbu 2x či 4x ročně, zahrnující důkladné zametání, odstranění listí, sněhu, plevelu, mechu a lišejníků. Věnujeme se každému detailu, včetně čištění a mytí hrobu, zapálení svíčky a pokládání květin, přičemž respektujeme Vaše přání ohledně tématické úpravy hrobu pro různé příležitosti jako Dušičky, Vánoce, Velikonoce či výročí. Každá objednávka je doprovázena fotografiemi před a po úklidu a umožňuje Vám specifikovat preferovaný termín úklidu.

Nadstandardní úklid zahrnuje pokročilé a speciální úklidové práce, jako je ošetření kamene a rozsáhlejší zahradní práce. Cena této služby se odvíjí od rozsahu práce a je stanovena individuálně po vyplnění poptávkového formuláře online, což nám umožňuje přizpůsobit se specifickým požadavkům na úklid.

Obě varianty nabízejí možnost zdobení hrobu středně velkým věncem nebo květinou, s otevřeností pro specifické požadavky na velikost. Při objednávce nezapomeňte uvést všechny potřebné informace o hrobě pro maximální přesnost služby. Cena zahrnuje kompletní náklady, včetně dopravy. Po dokončení objednávky a platby (bankovním převodem nebo kartou). Vás budeme informovat potvrzovacím emailem a naši zkušení zaměstnanci se postarají o úklid s nejvyšší péčí a respektem.

Standardní objednávka krok po kroku

Garance vrácení peněz

Pokud s naší prací u standardní objednávky nebudete spokojeni, nabízíme plnou garanci vrácení peněz po první údržbě hrobu. Stačí nás kontaktovat na +420 734 487 441 nebo info@andelskesluzby.cz a peníze vám do 5 pracovních dní vrátíme na účet, ze kterého jsme platbu obdrželi, a to bez nutnosti udávat důvod.

Často kladené dotazy

Samozřejmě se snažíme poskytovat naše služby na všech hřbitovech po celé České republice. Naše široce rozvětvený tým ve všech krajích a efektivní logistická síť nám umožňují obsluhovat i ty nejmenší a nejodlehlejší hřbitovy. Pro nás neexistuje místo, které by bylo příliš malé nebo příliš vzdálené.

Veškeré potřebné informace zadáte přímo v objednávkovém formuláři. V případě, že nejste si jisti některými detaily, jako je typ hrobu či jméno na náhrobku, můžete příslušná pole nechat prázdná. Následně se s vámi spojíme, abychom probrali veškeré nejasnosti a doplnili chybějící informace.

Po dokončení vaší objednávky se s vámi spojíme prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, abychom potvrdili všechny detaily. Úklid vašeho hrobu pak provedeme ve vzájemně dohodnutém termínu.

Na typu hrobu nám nezáleží. Naše služby jsou dostupné pro urnové hroby, jednohroby, dvojhroby i trojhroby.

Ano, v ceně je zahranuta i doprava.

V objednávce si můžete vybrat mezi platbou kartou, nebo převodem na účet.

O jakou službu máte zájem?

NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKA

Pravidelný úklid a údržba
hrobu - 2x ročně

Objednejte online nebo na
+420 734 487 441

Pracujeme na všech hřbitovech
v Česku.

NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKA

Pravidelný úklid a údržba
hrobu - 4x ročně

Objednejte online nebo na
+420 734 487 441

Pracujeme na všech hřbitovech
v Česku.

Jednorázový
úklid hrobu

Objednejte online nebo na
+420 734 487 441

Pracujeme na všech hřbitovech
v Česku.

Jednorázové položení květiny/věnce

750 Kč

Objednejte online nebo na
+420 734 487 441

Pracujeme na všech hřbitovech
v Česku.

Nadstandardní
úpravy hrobu

Přečtěte si recenze našich zákazníků

Lucie Kratochvílová

Dobrý den, jsem trvale v zahraničí a potřebovala jsem někoho, kdo se mi postará o místo posledního odpočinku babičky. Jednou za několik měsíců sama jezdím položit věnec a práce je odvedená vždy velice kvalitně. 

Alena Kuchařová

Zdravím, dle fotek vždy vím v jakém stavu je náš rodinné místo. Komunikace je vždy skvělá a práce skvěle odvedená. Fotky před a po každé 4 měsíce, jak jsem si objednala, vždy potěší. Super!

Michal Novotný

Dobrý den, děkuji za fotky. Práce je vždy velice hezká. Platím si 12x za rok a vždy, když přijdu, tak jsem příjemně překvapen. Květiny jsou pravidelně zalévané, keříky ostříhané. Budu mít zájem i příští rok. Děkuji.

Jana Macháčková

Mám 4 návštěvy za rok, zatím byla jen jedna, ale i tak velká změna. Hrob byl neudržovaný dlouhodobě a po fotce jsem jej ani nepoznala 🙂 

Kristýna Suchá

Zaplatila jsem na Vánoce a pravidelku přes rok a zatím jsem spokojená. Bohužel kvůli rodině bydlím v zahraničí a občas mi okolnosti neumožní zajet osobně…

Tomáš Doležel

Zdravím, děkuji za službu. Objednal jsem na svátky a vše v pořádku proběhlo. V průběhu roku mám v plánu využít pravidelný servis.

Pravost recenzí není ověřena.

Ukázkový příklad fotky před a po:

Objednejte online, nebo po telefonu ještě dnes

Neváhejte nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, pokud si přejete objednat naše služby po telefonu. Objednávku s vámi během pár minut vyplníme a všechny případné otázky zodpovíme. Na email vám následně přijde faktura i s potvrzením objednávky.

Další formy objednání našich služeb:

Ondřej Buček a David Pelán

Zakladatelé AndělskéSlužby.cz