Jak vyrobit velikonoční věnec na hrob vkusně a krásně

Jak vyrobit velikonoční věnec na hrob vkusně a krásně

jak vyrobit věnec na hrob

Vyrábění velikonočního věnce na hrob může být pěkným způsobem, jak si připomenout zesnulé při této sváteční příležitosti. Pokud se rozhodnete vytvořit vlastní věnec, můžete si být jisti, že bude jedinečný a osobní.

Potřebné materiály pro věnec na hrob jsou kruhový věneček z pleteného proutí nebo pěnový kruh, květinové pletivo nebo zelenou rohož, květiny a zelení podle vašeho výběru (např. tulipány, narcisy, fialky, pařez, eukalyptus, šalvěj atd.), nůžky a dráty na zavěšení.

Jak vyrobit velikonoční věnec na hrob

Nejprve obalte kruhový věneček květinovým pletivem nebo zelenou rohoží. Poté přidejte květiny a zelení podle svého výběru. Je dobré vybírat květiny a rostliny, které se hodí k Velikonocům a které se budou snadno udržovat.. Důležité je také zohlednit barvy květin a zeleně, aby se vše hezky sladilo.

Květiny a zeleň můžete připevnit ke kruhu pomocí drátků nebo zahnutých konců stonků. Zkuste umístit květiny a rostliny v různých směrech, aby byl věnec co nejplnější a zajímavější.

Pokud máte malý věneček, můžete ho použít jako středovou ozdobu. K tomu použijte menší květiny, které vypadají dobře jako solitéry.

Jakmile máte hotový věnec, můžete ho zavěsit na hrob. K tomu použijte dráty na zavěšení, které připevněte ke kruhu.

Výroba vlastního velikonočního věnce na hrob může být krásným a osobním způsobem, jak si připomenout zesnulé. Můžete se také rozhodnout pro výrobu věnce pro své blízké, což je pěkný způsob, jak ukázat svou péči a lásku.

V tomto článku jsme se dozvěděli, jak vyrobit velikonoční věnec na hrob. Vyrobit věnec může být krásným způsobem, jak si připomenout zesnulé při této sváteční příležitosti. 

Objednejte online nebo na
+420 773 469 469

Blog

Proč byste měli zajít na hřbitov na Velikonoce

Velikonoce jsou jedním z nejdůležitějších křesťanských svátků, který se slaví na památku Ježíšova vzkříšení z mrtvých.

Přečíst celé

Jak vyčistit hrob důkladně a svépomocí? Poradíme, jak na to.

Poradíme, jak správně a důkladně vyčistit hrob vašeho blízkého.

Přečíst celé
dusicky 2023

Dušičky 2023 – Kdy jsou a jak se slaví?

Dušičky a kdy letos jsou, jak se slaví a co se při nich dělá? Přečtěte si o svátku zesnulých.

Přečíst celé