Instrukce pro nalezení místa odpočinku vyplníte po dokončení objednávky.

Váš košík je prázdný.

Zpět do obchodu

Často kladené dotazy

Ano, máme zaměstnance ve všech krajích v ČR a na Slovensku a vlastní logistickou síť, a tak pro nás není problém obsloužit i ten nejmenší hřbitov široko daleko. Jsme tedy dostupní na kompletně všech hřbitovech v České republice a na Slovensku. I na tom Vašem.

U objednávky vyplňujete pouze kontaktní údaje a město, ve kterém se nachází hřbitov. Po vytvoření objednávky Vám e-mail přijde odkaz na formulář, kde vyplníte detaily jako jméno na náhrobku, o jaký hřbitov se jedná či jak se orientačně dostaneme ke hrobu Vašeho blízkého.

Po objednání a vyplnění formuláře, který Vám přijde na e-mail, Vás kontaktujeme a domluvíme se na Vámi určených datech údržby (narozeniny, svátky atp.). Pokud nemáte preferenci, úměrně rozdělíme práci tak, aby místo posledního odpočinku bylo co nejlépe udržované v rozmezí Vámi zvolené frekvence (2x, 4x, nebo 6x za rok). Následně Vám z každé návštěvy zašleme foto před a po.

Nezáleží. Naše služby si můžete zaplatit na urnový, jednohrob, dvojhrob i trojhrob. Vše za stejnou cenu.

Po objednání a vyplnění formuláře, který Vám přijde na e-mail, Vás kontaktujeme a domluvíme se Vámi určeném datu úklidu (narozeniny, svátek atp.). Pokud nemáte preferenci, práci vykonáme co nejdříve. Po vykonání Vám zašleme foto před a po.

Ano, doprava a všechny poplatky jsou již zahrnuty v ceně. Vy tak jen platíte tu cenu, kterou vidíte u objednávky.

V objednávce si můžete vybrat mezi platbou kartou, nebo převodem na účet.